Tagintézményünk

Tagintézményünk neve: Gyöngyszem Óvoda
Telephelye: Feldebrő Szabadsár tér 2.

Tagóvodánk az ezer éves templom szomszédságában épült. Egy családi háznak megfelelő nagyságú, ízlésesen, otthonosan berendezett épület. A belső környezet kialakításánál törekedtek az óvó nénik a természetes anyagok egyre nagyobb felhasználására.

Udvara fákkal körülvéve, játszótere tágas, jól felszerelt. A dolgozók szeretetteljes légkörben biztosítják minden kisgyermek optimális testi-lelki fejlődését.

Megőrizve a hagyományokat; muzeális értékek gyűjtésével (a falu életéből) és az alábbi programokban való részvétellel színesítik a falu életét.

Szülőkkel való szorosabb kapcsolat elmélyítését szolgálja az évenkénti közös kirándulás. Ugyanakkor a szülői igények kérésére,játékos angol nyelvoktatás és hittanoktatás folyik.

Logopédiai ellátás is biztosított, valamint szükség esetén egyéi fejlesztéssel segítjük a lemaradások kompenzálását.